Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, 6-paikkaa, 3-pakkaus, valkoinen

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, 6-paikkaa, 3-pakkaus, valkoinen

Hinta
3,90 €

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, 6-paikkaa, 3-pakkaus, valkoinenItsekiinnittyvä kaapelinpidike, jonka avulla pidät kaapelisi järjestyksessä. Kiinnität pidikkeen helposti ja tiukasti haluamaasi paikkaan ja sen jälkeen voit kiinnittää kaapelit helposti.

• 6-paikkaa, jokainen paikka on 8-10mm leveä.

Mitat (LxSxK): 86×9×19mm

TuotetyyppiKulkuneuvoon asennussarja
Tuotteen viivakoodi: 7333048011787

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, valkoinen

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, valkoinen

Hinta
7,90 €

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, valkoinenNiputussukka pitää kaapelit siististi esim. tietokonepöydän alla.
Tarranauhan ansiosta sukkaan voi kätevästi lisätä kaapeleita.
Blisterpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 4040849521881

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, paikka viidelle kaapelille, 2-pakkaus, musta/valkoinen

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, paikka viidelle kaapelille, 2-pakkaus, musta/valkoinen

Hinta
3,90 €

DELTACO itsekiinnittyvä muovinen kaapelinpidike, paikka viidelle kaapelille, 2-pakkaus, musta/valkoinenItsekiinnittyvä kaapelinpidike pitämään kaapelisi järjestyksessä. Kiinnität pidikkeen helposti haluamaasi paikkaan ja voit sen jälkeen kiinnittää kaapelisi helposti siihen.

• Sisämitat 5mm/paikka

Mitat (LxSxK): 80×20×10mm

Korkeus1 cm
Kotelon väriMustavalkoinen
Leveys8 cm
OminaisuudetItsetarttuva tausta, 5 cable slots, for 5 mm cables
Pakattu määrä2 yksityiskohdat tuotekohtaisia
Syvyys2 cm
TuotemateriaaliMuovi
TuotetyyppiKaapelikengät (itsekiinnittyvä)
Tuotteen viivakoodi: 7333048011831

Kaapelikouru, asennus pöytään,720mm,metallilanka, hopea, 2-pakkaus

Kaapelikouru, asennus pöytään,720mm,metallilanka, hopea, 2-pakkaus

Hinta
37,90 €

Kaapelikouru, asennus pöytään,720mm,metallilanka, hopea, 2-pakkausMitat (LxSxK): 720×150×80 mm.Tuotteen viivakoodi: 7350017677904

Pinta-asennettava seinärasia, UTP, 2xRJ45, Cat.6

Pinta-asennettava seinärasia, UTP, 2xRJ45, Cat.6

Hinta
5,90 €

Pinta-asennettava seinärasia, UTP, 2xRJ45, Cat.6Tuotteen viivakoodi: 7340004652557

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG59/U

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG59/U

Hinta
3,90 €

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG59/URiippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004632856

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi

Hinta
3,90 €

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muoviLaitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.Tuotteen viivakoodi: 7340004669203

DELTACO maadoitettu töpseli ulkokäyttöön, CEE 7/4, IP44, musta

DELTACO maadoitettu töpseli ulkokäyttöön, CEE 7/4, IP44, musta

Hinta
3,90 €

DELTACO maadoitettu töpseli ulkokäyttöön, CEE 7/4, IP44, mustaMaadoitettu liitin nerkkokaapelin asennukseen. Töpseli on IP44-luokiteltu ja soveltuu ulkokäyttöön.

● 3500W maxTuotteen viivakoodi: 7333048000231