Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

Powerdot Satellit PD10 - satellitti yhdellä CEE 7/4 pistokkeella, neljä reikää vapaavalintaisiin kaapeleihin, musta

Powerdot Satellit PD10 - satellitti yhdellä CEE 7/4 pistokkeella, neljä reikää vapaavalintaisiin kaapeleihin, musta

Hinta
17,90 €

Powerdot Satellit PD10 – satellitti yhdellä CEE 7/4 pistokkeella, neljä reikää vapaavalintaisiin kaapeleihin, mustaKäytännöllinen satelliitti yhdellä pistokkeella sekä neljällä reiällä kaapelin läpiviemiseksi. Asenna nopeasti ja vaivattomasti kiinni pöydän pintaan, joka on samalla helposti avattavissa kaapelin läpiviemiselle. Satelliitissa on 1,5 m. sisäänrakennettu kaapeli, joka on helppo kytkeä seinään sähkön saamiseksi.

Mitat(LxSxK): 83×83×49mmTuotteen viivakoodi: 7350030253857

DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli

DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli

Hinta
3,90 €

DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalliLaitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.Tuotteen viivakoodi: 7340004669210

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, musta

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, musta

Hinta
6,90 €

Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, mustaNiputussukka pitää kaapelit siististi esim. tietokonepöydän alla.
Tarranauhan ansiosta sukkaan voi kätevästi lisätä kaapeleita.
Blisterpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 4040849521867

Pinta-asennettava pistorasia,1 portti, ilman liitosta

Pinta-asennettava pistorasia,1 portti, ilman liitosta

Hinta
2,90 €

Pinta-asennettava pistorasia,1 portti, ilman liitostaPistorasia ilman liitintä.
Suojaluukku.Tuotteen viivakoodi: 7340004616405

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 20m, musta

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 20m, musta

Hinta
31,90 €

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 20m, mustaTuotteen viivakoodi: 7333048006455

ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin

ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin

Hinta
9,90 €

ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititinRuotsalainen puhelinkosketin, ei toimi Suomessa.Tuotteen viivakoodi: 7340004614968

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 5m, valkoinen

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 5m, valkoinen

Hinta
8,90 €

DELTACO Kaapelipiilo nylonista, 25mm halkaisija, työkalu mukana, 5m, valkoinenTuotteen viivakoodi: 7333048006387

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG58/U & 3C-2V

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG58/U & 3C-2V

Hinta
2,90 €

Puristinliitos koaksiaalikaapelille, BNC, RG58/U & 3C-2VRiippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004632849