Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, oranssi

UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, oranssi

Hinta
16,90 €

UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, oranssiTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet. Koska se on Cat.6 kaapeli siinä on muoviristi keskellä koko kaapelin pituudelta johtojen 2 ja 2 eristämiseksi.Tuotteen viivakoodi: 7340004622222

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m

Hinta
17,90 €

Kuitukaapeli LC – LC duplex, multimode 2mTuotteen viivakoodi: 7340004612940

DeLOCK USB kaapeli, 1m, USB Type C uros, Type A uros, USB 3.1 Gen 2, 30AWG data, 22 AWG virta, musta

DeLOCK USB kaapeli, 1m, USB Type C uros, Type A uros, USB 3.1 Gen 2, 30AWG data, 22 AWG virta, musta

Hinta
10,90 €

DeLOCK USB kaapeli, 1m, USB Type C uros, Type A uros, USB 3.1 Gen 2, 30AWG data, 22 AWG virta, musta• SuperSpeed USB 3.1 Gen 2
USB Type C
• 33 AWG data
• 22 AWG virta
• Resistori 56 Ohm

American Wire Gauge (AWG)30
Kaapelin ominaisuudetReversible C connector
Liittimet1 x Tyypin C USB, uros
Liittimet (toinen puoli)1 × 9 pin USB Type A, uros
Pituus1 m
TyyppiUSB-kaapeli
VäriMusta
VärikategoriaMusta
YhteensopivuusstandarditUSB 3.1 Gen2
Tuotteen viivakoodi: 4043619838707

DELTACO äänikaapeli, kulma 3,5mm uros - 3,5mm naaras, 0,5m, musta

DELTACO äänikaapeli, kulma 3,5mm uros - 3,5mm naaras, 0,5m, musta

Hinta
5,50 €

DELTACO äänikaapeli, kulma 3,5mm uros – 3,5mm naaras, 0,5m, mustaTuotteen viivakoodi: 7340004686750

Äänikaapeli 3,5mm, u - 2xRCA u, 10m

Äänikaapeli 3,5mm, u - 2xRCA u, 10m

Hinta
5,50 €

Äänikaapeli 3,5mm, u – 2xRCA u, 10mTavallinen stereokaapeli esimerkiksi kaiuttimien (vasen ja oikea) ja tietokoneen/stereon välille.
Riippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004658306

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 2m, valkoinen

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 2m, valkoinen

Hinta
4,50 €

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 2m, valkoinenTuotteen viivakoodi: 7333048002204

DELTACO HDMI-kaapeli, 1.4, 4K, Ethernet,3D,paluuääni,valk,1,5m

DELTACO HDMI-kaapeli, 1.4, 4K, Ethernet,3D,paluuääni,valk,1,5m

Hinta
5,50 €

DELTACO HDMI-kaapeli, 1.4, 4K, Ethernet,3D,paluuääni,valk,1,5mUusi HDMI 1.4 standardi, HDMI High Speed tai HDMI High Speed with Ethernet.
Erottelukyky max. 4096×2160 @ 24Hz.
Tukee 3D, Ethernet ja paluuääni suoraan HDMI-kaapelissa.
Tuotteen viivakoodi: 7340004667599

DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, lila

DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, lila

Hinta
3,50 €

DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, lilaTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet. Koska se on Cat6 kaapeli, siinä on muoviristi, joka erottelee johtimet pareittain neljään eri kanavaan.Tuotteen viivakoodi: 7340004684527