Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

Brennenstuhl maadoitettu jatkojohto, suora CEE 7/7 - suora CEE 7/4, kosketussuojattu, 20 m, punainen

Brennenstuhl maadoitettu jatkojohto, suora CEE 7/7 - suora CEE 7/4, kosketussuojattu, 20 m, punainen

Hinta
18,90 €

Brennenstuhl maadoitettu jatkojohto, suora CEE 7/7 – suora CEE 7/4, kosketussuojattu, 20 m, punainen• Kosketussuojattu pistorasia
• Maadoitettu pistoke ja pistorasia
• Kaapelin pituus: 20 m
• Kaapelin tyyppi: H05VV-F 3G1,5

Tuotteen viivakoodi: 4007123101009

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A ur - Tyyppi A na 0,2m, musta

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A ur - Tyyppi A na 0,2m, musta

Hinta
2,90 €

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A ur kulma – Typyip A na 0,2m, mustaTuotteen viivakoodi: 7340004681939

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 7m, keltainen

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 7m, keltainen

Hinta
6,90 €

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 7m, keltainenTuotteen viivakoodi: 7340004695561

KVM-kaapeli SPHD u/2x3,5mm u > 2xUSB A-tyypp u/2x3,5mm u /HD15 u, 3m

KVM-kaapeli SPHD u/2x3,5mm u > 2xUSB A-tyypp u/2x3,5mm u /HD15 u, 3m

Hinta
20,90 €

KVM-kaapeli SPHD u/2×3,5mm u > 2xUSB A-tyypp u/2×3,5mm u /HD15 u, 3mKVM-kaapelit ovat kiinni toisiinsa käsittelyn helpottamiseksi.Tuotteen viivakoodi: 4710423773875

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m

Hinta
13,90 €

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1mTuotteen viivakoodi: 7340004612490

DELTACO äänikaapeli, 2xRCA uros - 2xRCA uros, kullatut liit.,1m, musta

DELTACO äänikaapeli, 2xRCA uros - 2xRCA uros, kullatut liit.,1m, musta

Hinta
4,90 €

DELTACO äänikaapeli, 2xRCA uros – 2xRCA uros, kullatut liit.,1m, mustaTuotteen viivakoodi: 7340004673569

FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, harmaa

FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, harmaa

Hinta
2,90 €

FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, harmaaTuotteen viivakoodi: 7340004614029

USB 2.0 kaapeli A u - kulma B u, 0,5m, musta

USB 2.0 kaapeli A u - kulma B u, 0,5m, musta

Hinta
2,90 €

USB 2.0 kaapeli A u – kulma B u, 0,5m, mustaTavallinen USB-kaapeli tietokoneen ja hubin, tulostimen, skannerin, ulkoisen kotelon jne välille. Kulmaliitin voi auttaa ahtaissa tiloissa.
Tuotteen viivakoodi: 7340004653059