Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m

Hinta
16,90 €

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mTuotteen viivakoodi: 7340004691785

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi

Hinta
2,90 €

DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muoviLaitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.Tuotteen viivakoodi: 7340004669203

DELTACO USB  3.0 kaapeli, A ur - B ur, 1m, valkoinen

DELTACO USB 3.0 kaapeli, A ur - B ur, 1m, valkoinen

Hinta
4,90 €

DELTACO USB 3.0 kaapeli, A ur – B ur, 1m, valkoinenTiedonsiirtonopeus jopa 4,8Gbit/s.
A-liitin taaksepäinyhteensopiva USB 2.0 liitännän kanssa.
A-ja B-liittimissä on 9 pinniä.Tuotteen viivakoodi: 7340004694014

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A uros - Tyyppi A uros, 1m, beige/musta

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A uros - Tyyppi A uros, 1m, beige/musta

Hinta
3,90 €

DELTACO USB 2.0 kaapeli Tyyppi A uros – Tyyppi A uros, 1m, beige/mustaTuotteen viivakoodi: 7340004673668

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p,musta 2m

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p,musta 2m

Hinta
7,90 €

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p,musta 2mUusi HDMI 1.4 standardi, HDMI High Speed tai HDMI High Speed with Ethernet.
Erottelukyky max. 4096×2160 @ 24Hz.
Tukee 3D, Ethernet ja paluuääni suoraan HDMI-kaapelissa.Tuotteen viivakoodi: 7340004673989

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p musta 5m

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p musta 5m

Hinta
7,90 €

DELTACO HDMI-kaapeli v1.4+Ethernet, 19-pin u-Mini u, 1080p musta 5mUusi HDMI 1.4 standardi, HDMI High Speed tai HDMI High Speed with Ethernet.
Erottelukyky max. 4096×2160 @ 24Hz.
Tukee 3D, Ethernet ja paluuääni suoraan HDMI-kaapelissa.Tuotteen viivakoodi: 7340004669432

DELTACO USB-latausasema, 100-240V - 5V USB, 7A, 4xUSB-porttia, musta

DELTACO USB-latausasema, 100-240V - 5V USB, 7A, 4xUSB-porttia, musta

Hinta
40,90 €

DELTACO USB-latausasema, 100-240V – 5V USB, 7A, 4xUSB-porttia, mustaLataa esim. neljä älypuhelinta tai kaksi tabia samaan aikaisesti!

● 2 × 5V USB, 2,4A max
● 2 × 5V USB, 1A max
● Ylijännitesuoja

Mitat(LxSxK): 92×108×35mm

Paino: 185g

Pakkauksen sisältö: USB-latausasema, virtajohto (1,2m) ja käyttöohje.
Tuotteen viivakoodi: 7340004694397

DELTACO DisplayPort - HDMI monitorikaapeli, 20-pin u-u, 3m, musta

DELTACO DisplayPort - HDMI monitorikaapeli, 20-pin u-u, 3m, musta

Hinta
13,90 €

DELTACO DisplayPort – HDMI monitorikaapeli, 20-pin u-u, 3m, mustaBlisterpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004668220