Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

TP-LINK MC112CS mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km

TP-LINK MC112CS mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km

Hinta
40,90 €

TP-LINK MC112CS mediamuunnin kuitu SC singlemode – RJ45, 10/100Mbps, 20kmMediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.
Max. 20 km.
9/125µm
Mitat (LxSxK): 73×94×27mm.
Tuotteen viivakoodi: 6935364030421

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YR

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YR

Hinta
739,90 €

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YRTuotteen viivakoodi: 4718937579044

ZyXEL USG-40 Firewall 10/100/1000,3xLAN/DMZ,1xWAN, 1xOPT,UTM Bundle1Yr

ZyXEL USG-40 Firewall 10/100/1000,3xLAN/DMZ,1xWAN, 1xOPT,UTM Bundle1Yr

Hinta
460,90 €

ZyXEL USG-40 Firewall 10/100/1000,3xLAN/DMZ,1xWAN, 1xOPT,UTM Bundle1YrTuotteen viivakoodi: 4718937579006

ZyXEL USG 1100 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle1YR

ZyXEL USG 1100 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle1YR

Hinta
1 004,90 €

ZyXEL USG 1100 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle1YRTuotteen viivakoodi: 4718937578627

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt - 2xSFP 8G FibreChannel, musta

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt - 2xSFP 8G FibreChannel, musta

Hinta
791,90 €

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt – 2xSFP 8G FibreChannel, mustaLiitä Thunderboltilla varustettu tietokone helposti SANLink2 mediamuuntimeen. SANLink2 mahdollistaa kaiken tyyppisten tietokoneiden liittämisen SAN-verkkoon, jos tietokoneessa on Thunderbolt tai Thunderbolt 2 portti.

Mitat(LxSxK): 92×163×43mm.Tuotteen viivakoodi: 704118096060

ZyXEL ZYWALL 110 Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports, 1xOPT

ZyXEL ZYWALL 110 Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports, 1xOPT

Hinta
674,90 €

ZyXEL ZYWALL 110 Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports, 1xOPTTuotteen viivakoodi: 4718937573479

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Hinta
355,90 €

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettavaErikoistilaustuote, otetaan varastoon vain tilauksesta. Ei palautusoikeutta. Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Enimmäiskäyttölämpötila45 °C
Flash-muisti4 GB
KaukohallintaprotokollaSNMP, Telnet, HTTP, SSH, CLI
Korkeus4.4 cm
Kotelon tyyppiRäkkiin asennettava
Käyttömuisti (RAM)2 GB DDR3 SDRAM
Laitteen tyyppiReititin
Leveys48.4 cm
LiitettävyystekniikkaLangallinen
LiitännätLAN: 8 × 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, RJ-45
LiitännätHallinta: 1 x RJ-45
OminaisuudetVuonhallinta, palomuurisuojaus, NAT-tuki, VLAN-tuki, dynaaminen DNS palvelin, Access Control List (ACL) -tuki, Quality of Service (QoS), DHCP-palvelin, nollaus-painike, LLDP-tuki, DHCP-välitys, NetFlow, IGMP proxy
Paino2.3 kg
ReititysprotokollaOSPF, RIP, BGP, IGMP, VRRP, staattinen IP reititys, GRE, OSPFv3, RIPng
Suoritin1 x MIPS MIPS64 800 MHz
SuoritustehoEdelleenlähetyksen suoritus (laajat paketit): 8 Gbit/s
SuoritustehoForwarding performance (64-byte packet size): 2 000 000 pakettia sekunnissa
Syvyys16.4 cm
Tiedonsiirtonopeus1 Gbit/s
TiedonsiirtoprotokollaEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Tilan ilmaisimetPorttitila, teho, linkki/toiminta
Toimintakosteus10, 90 % (ei kondensoitu)
Vaadittava jänniteAC 100/230 V
Verkko / SiirtoprotokollaPPTP, L2TP, IPSec, PPPoE
Virran kulutus (toiminnassa)35 watt
VirtalähdeSisäinen virtalähde, 60 watt
Vähimmäiskäyttölämpötila-10 °C
YhteensopivuusstandarditIEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), IC, FCC

D-Link DMC-300SC mediamuunnin

D-Link DMC-300SC mediamuunnin

Hinta
89,90 €

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ConverterDMC-300SC muuntaa 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair -signaalit 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode kuitu -signaaleiksi. Maksimi kuituetäisyys 2 km. Yksikössä on TP-portti (RJ-45) ja kuituportti (SC).
Mitat (LxSxK): 88×120×25mm.Tuotteen viivakoodi: 790069241826