Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Hinta
355,90 €

Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettavaErikoistilaustuote, otetaan varastoon vain tilauksesta. Ei palautusoikeutta. Ubiquiti EdgeRouter ER-8, Reititin, GigE, räkkiin asennettava

Enimmäiskäyttölämpötila45 °C
Flash-muisti4 GB
KaukohallintaprotokollaSNMP, Telnet, HTTP, SSH, CLI
Korkeus4.4 cm
Kotelon tyyppiRäkkiin asennettava
Käyttömuisti (RAM)2 GB DDR3 SDRAM
Laitteen tyyppiReititin
Leveys48.4 cm
LiitettävyystekniikkaLangallinen
LiitännätLAN: 8 × 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, RJ-45
LiitännätHallinta: 1 x RJ-45
OminaisuudetVuonhallinta, palomuurisuojaus, NAT-tuki, VLAN-tuki, dynaaminen DNS palvelin, Access Control List (ACL) -tuki, Quality of Service (QoS), DHCP-palvelin, nollaus-painike, LLDP-tuki, DHCP-välitys, NetFlow, IGMP proxy
Paino2.3 kg
ReititysprotokollaOSPF, RIP, BGP, IGMP, VRRP, staattinen IP reititys, GRE, OSPFv3, RIPng
Suoritin1 x MIPS MIPS64 800 MHz
SuoritustehoEdelleenlähetyksen suoritus (laajat paketit): 8 Gbit/s
SuoritustehoForwarding performance (64-byte packet size): 2 000 000 pakettia sekunnissa
Syvyys16.4 cm
Tiedonsiirtonopeus1 Gbit/s
TiedonsiirtoprotokollaEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Tilan ilmaisimetPorttitila, teho, linkki/toiminta
Toimintakosteus10, 90 % (ei kondensoitu)
Vaadittava jänniteAC 100/230 V
Verkko / SiirtoprotokollaPPTP, L2TP, IPSec, PPPoE
Virran kulutus (toiminnassa)35 watt
VirtalähdeSisäinen virtalähde, 60 watt
Vähimmäiskäyttölämpötila-10 °C
YhteensopivuusstandarditIEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), IC, FCC

ZyXEL USG 60 Firewall Appliance 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN

ZyXEL USG 60 Firewall Appliance 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN

Hinta
561,90 €

ZyXEL USG 60 Firewall Appliance 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WANTuotteen viivakoodi: 4718937575237

D-Link DMC-515SC/E mediamuunnin 10/100 to 100BASE-FX Single-mode

D-Link DMC-515SC/E mediamuunnin 10/100 to 100BASE-FX Single-mode

Hinta
157,90 €

D-Link mediamuunnin – 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TXMediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88×120×25mm.Tuotteen viivakoodi: 790069241864

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YR

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YR

Hinta
739,90 €

ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YRTuotteen viivakoodi: 4718937579044

ZyXEL USG 210 Firewall Appliance 10/100/1000,4xLAN/DMZ, UTM Bundle1Y

ZyXEL USG 210 Firewall Appliance 10/100/1000,4xLAN/DMZ, UTM Bundle1Y

Hinta
1 146,90 €

ZyXEL USG 210 Firewall Appliance 10/100/1000,4xLAN/DMZ, UTM Bundle1YTuotteen viivakoodi: 4718937578986

TP-LINK TL-SM321B SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km

TP-LINK TL-SM321B SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km

Hinta
31,90 €

TP-LINK TL-SM321B SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10kmMahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla.
9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.
Myymäläpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 6935364030520

D-Link DMC-1000 19" 2U asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia

D-Link DMC-1000 19" 2U asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia

Hinta
419,90 €

D-Link,19” asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, mustaMitat(LxSxK): 415×390×89mm.Tuotteen viivakoodi: 0790069258503

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

Hinta
24,90 €

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
- kuin Cisco SFP-GE-S