Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

TP-LINK TL-SM321A Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemode

TP-LINK TL-SM321A Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemode

Hinta
48,90 €

TP-LINK TL-SM321A Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemodeMahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla.
9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V.
Myymäläpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 6935364030513

D-Link DEM-CB100 100cm stack kaapeli sopii DGS-3120, -3300, DXS-3300 sarjoihin

D-Link DEM-CB100 100cm stack kaapeli sopii DGS-3120, -3300, DXS-3300 sarjoihin

Hinta
244,90 €

D-Link DEM-CB100 100cm stack kaapeli sopii DGS-3120, -3300, DXS-3300 sarjoihinTuotteen viivakoodi: 790069262463

Ubiquiti EdgePoint R8, Reititin, 6-porttinen kytkin, GigE, seinään asennettava

Ubiquiti EdgePoint R8, Reititin, 6-porttinen kytkin, GigE, seinään asennettava

Hinta
522,90 €

Ubiquiti EdgePoint R8, Reititin, 6-porttinen kytkin, GigE, seinään asennettavaErikoistilaustuote, otetaan varastoon vain tilauksesta. Ei palautusoikeutta. Ubiquiti EdgePoint R8, Reititin, 6-porttinen kytkin, GigE, seinään asennettava

Enimmäiskäyttölämpötila60 °C
Flash-muisti4 GB
KaukohallintaprotokollaSNMP, Telnet, HTTP, SSH, CLI
Korkeus8.8 cm
Kotelon tyyppiSeinään asennettava
KäyttöjärjestelmäUbiquiti EdgeOS
Käyttömuisti (RAM)2 GB DDR3 SDRAM
Laitteen tyyppiReititin, 6-porttinen kytkin (integroitu)
Leveys32.66 cm
LiitettävyystekniikkaLangallinen
LiitännätLAN: 2 × 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, SFP (mini-GBIC)
LiitännätLAN: 6 × 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE), RJ-45
LiitännätSarja: 1 x RJ-45
OminaisuudetVuonhallinta, palomuurisuojaus, Layer 3 -kytkennät, NAT-tuki, VLAN-tuki, dynaaminen DNS palvelin, Virtual Route Redundancy Protocol (VRRP) -tuki, Access Control List (ACL) -tuki, Quality of Service (QoS), RADIUS -tuki, DHCP-palvelin, staattinen IP-tila, nollaus-painike, LLDP-tuki, DHCP-välitys, NetFlow, staattinen reititys, IGMP proxy
Paino3.4 kg
ReititysprotokollaOSPF, RIP, BGP, IGMP, GRE, OSPFv3, RIPng
Suoritin1 x MIPS MIPS64 600 MHz
Syvyys38.27 cm
TiedonsiirtoprotokollaEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Tilan ilmaisimetPorttitila, teho, PoE, linkki/toiminta
Toimintakosteus10, 90 % (ei kondensoitu)
Vaadittava jänniteDC 54 V
Verkko / SiirtoprotokollaPPTP, L2TP, IPSec, PPPoE
Virran kulutus (toiminnassa)40 watt
VirtalähdeUlkoinen virtasovitin
Vähimmäiskäyttölämpötila-40 °C
YhteensopivuusstandarditIEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), IC, FCC

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)

Hinta
28,90 €

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)
- Vastaa tuotetta HP J4859C

TP-LINK MC110CS mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

TP-LINK MC110CS mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km

Hinta
34,90 €

TP-LINK MC110CS mediamuunnin kuitu SC singlemode – TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 kmMuuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km.
Virtasovitin mukana.
Mitat (LxSxK): 95×73×27 mm.Tuotteen viivakoodi: 6935364030407

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt - 2xSFP 8G FibreChannel, musta

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt - 2xSFP 8G FibreChannel, musta

Hinta
791,90 €

Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt – 2xSFP 8G FibreChannel, mustaLiitä Thunderboltilla varustettu tietokone helposti SANLink2 mediamuuntimeen. SANLink2 mahdollistaa kaiken tyyppisten tietokoneiden liittämisen SAN-verkkoon, jos tietokoneessa on Thunderbolt tai Thunderbolt 2 portti.

Mitat(LxSxK): 92×163×43mm.Tuotteen viivakoodi: 704118096060

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM

Hinta
26,90 €

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
- kuin Cisco GLC-LH-5M

TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli

TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli

Hinta
194,90 €

TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuliTuotteen viivakoodi: 6935364021917