Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

DELTACO Kuitukaapeli, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 12m

DELTACO Kuitukaapeli, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 12m

Hinta
24,90 €

DELTACO Kuitukaapeli, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 12mTuotteen viivakoodi: 7340004680826

DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Hinta
17,90 €

DELTACO kuitukaapeli LC – LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2mRiippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004666578

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m

Hinta
18,90 €

DELTACO kuitukaapeli LC – SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8mTuotteen viivakoodi: 7340004691877

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m

Hinta
36,90 €

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC – LC, duplex, multimode, 50/125, 12mTuotteen viivakoodi: 7340004691457

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Hinta
15,90 €

Kuitukaapeli LC – SC, duplex, singlemode, 3mTuotteen viivakoodi: 7340004620587

DELTACO kuitukaapeli, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m

DELTACO kuitukaapeli, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m

Hinta
20,90 €

DELTACO kuitukaapeli, ST – SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5mRiippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004666967

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m

Hinta
15,90 €

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1mTuotteen viivakoodi: 7340004612520

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m

Hinta
28,90 €

DELTACO Kuitukaapeli LC – SC, duplex, singlemode OS2, 25mTuotteen viivakoodi: 7340004691730