Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, vihreä

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, vihreä

Hinta
2,90 €

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, vihreäTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet.Tuotteen viivakoodi: 7340004611813

DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 1m, harmaa

DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 1m, harmaa

Hinta
2,90 €

DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 1m, harmaaTuotteen viivakoodi: 7340004676089

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 1 m, 250MHz, sininen

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 1 m, 250MHz, sininen

Hinta
3,90 €

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 1 m, 250MHz, sininen

Tämä laitekaapeli on erittäin litteä. Kaapelin leveys on 6 mm ja paksuus ainoastaan 1,5 mm, joten sen voi asentaa esim. lattian alle, listan taakse tai tapetin taakse.

Tuote täyttää Cat6-standardissa määritellyt vaatimukset. Kaapeli kykenee 10 Gbps:n nopeuteen silloin, kun siirtoetäisyys on korkeintaan 55 metriä.

• Soveltuu sekä kotiin että konttoriin
• Kupariset johtimet, joiden AWG-luku on 30
• Litteä malli, joka on 6 mm leveä ja 1,5 mm paksu
• Kullatut liittimet, jotka pitävät signaalin tason vakaana
• 250 MHz:n kaistanleveys ja 10 Gbps:n tiedonsiirtonopeus

American Wire Gauge (AWG)30
Huolto ja tukiRajoitettu elinaikainen takuu
LiitinRJ-45 – uros
Liitin (toinen pää)RJ-45 – uros
OminaisuudetLitteä
Pituus1 m
Päällystetty liitinGold
TekniikkaSuojaamaton parikierre (UTP)
Verkkokaapelin tyyppiKytkentäkaapeli – CAT 6
VäriSininen
YhteensopivuusstandarditJopa 250 MHz
Tuotteen viivakoodi: 7333048029331

DELTACO U/FTP Cat6a -laitekaapeli, litteä, 1,5 m, ainoastaan 1,9 mm paksu, 500 MHz, violetti

DELTACO U/FTP Cat6a -laitekaapeli, litteä, 1,5 m, ainoastaan 1,9 mm paksu, 500 MHz, violetti

Hinta
4,90 €

DELTACO U/FTP Cat6a -laitekaapeli, litteä, 1,5 m, ainoastaan 1,9 mm paksu, 500 MHz, violettiTämä laitekaapeli on suojattu, ja se on erittäin litteä. Kaapelin leveys on 6 mm ja paksuus ainoastaan 1,9 mm.

• 32 AWG
• Leveys: 6 mm
• Paksuus: 1,9 mm

Tuotteen viivakoodi: 7333048021960

UTP Cat6 laitekaapeli, valkoinen, 2m

UTP Cat6 laitekaapeli, valkoinen, 2m

Hinta
2,90 €

UTP Cat6 laitekaapeli, valkoinen, 2mTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet. Koska se on Cat6 kaapeli siinä on muoviristi keskellä koko kaapelin pituudelta johtojen 2 ja 2 eristämiseksi.Tuotteen viivakoodi: 7340004613831

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, harmaa

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, harmaa

Hinta
4,90 €

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, harmaaTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet, RJ45 uros – RJ45 uros. Koska se on Cat.6 kaapeli siinä on muoviristi keskellä koko kaapelin pituudelta johtojen 2 ja 2 eristämiseksi.
Tiedonsiirtonopeus 1Gbit/s.
Blisterpakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004627142

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m

Hinta
16,90 €

Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1mTuotteen viivakoodi: 7340004612490

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 10m, musta

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 10m, musta

Hinta
9,90 €

DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 10m, mustaTuotteen viivakoodi: 7333048000149