Ilmainen toimitus yli 30€ tilauksiin!
Kampanja koskee Posti Economy 16 -toimitustavalla tehtyjä tilauksia ja on voimassa toistaiseksi.

Tuotteita tästä tuoteryhmästä

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, vihreä

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, vihreä

Hinta
7,90 €

DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, vihreäTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet.
Riippupakkaus.Tuotteen viivakoodi: 7340004663669

Modulaarikaapeli, 8P4C(RJ45) > 6P4C(RJ11),5m, valkoinen

Modulaarikaapeli, 8P4C(RJ45) > 6P4C(RJ11),5m, valkoinen

Hinta
2,90 €

Modulaarikaapeli, 8P4C(RJ45) > 6P4C(RJ11),5m, valkoinenTuotteen viivakoodi: 7340004652915

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m

Hinta
17,90 €

Kuitukaapeli LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 3mTuotteen viivakoodi: 7340004638247

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 20 m, 250MHz, punainen

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 20 m, 250MHz, punainen

Hinta
11,90 €

DELTACO laitekaapeli, U/UTP Cat6, litteä, 20 m, 250MHz, punainen

Tämä laitekaapeli on erittäin litteä. Kaapelin leveys on 6 mm ja paksuus ainoastaan 1,5 mm, joten sen voi asentaa esim. lattian alle, listan taakse tai tapetin taakse.

Tuote täyttää Cat6-standardissa määritellyt vaatimukset. Kaapeli kykenee 10 Gbps:n nopeuteen silloin, kun siirtoetäisyys on korkeintaan 55 metriä.

• Soveltuu sekä kotiin että konttoriin
• Kupariset johtimet, joiden AWG-luku on 30
• Litteä malli, joka on 6 mm leveä ja 1,5 mm paksu
• Kullatut liittimet, jotka pitävät signaalin tason vakaana
• 250 MHz:n kaistanleveys ja 10 Gbps:n tiedonsiirtonopeus

American Wire Gauge (AWG)30
Huolto ja tukiRajoitettu elinaikainen takuu
LiitinRJ-45 – uros
Liitin (toinen pää)RJ-45 – uros
OminaisuudetMolded, litteä
Pituus20 m
Päällystetty liitinGold
TekniikkaSuojaamaton parikierre (UTP)
Verkkokaapelin tyyppiKytkentäkaapeli – CAT 6
VäriPunainen
YhteensopivuusstandarditJopa 250 MHz
Tuotteen viivakoodi: 7333048029300

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, musta

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, musta

Hinta
2,90 €

UTP Cat.5e laitekaapeli, 2m, mustaTavallinen suora verkkokaapeli, valetut RJ45-liittimet.Tuotteen viivakoodi: 7340004611851

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,7m, punainen

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,7m, punainen

Hinta
2,90 €

DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,7m, punainenTuotteen viivakoodi: 7340004695424

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m

Hinta
40,90 €

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC – LC, duplex, multimode, 50/125, 12mTuotteen viivakoodi: 7340004691457

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25m

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25m

Hinta
48,90 €

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25mTuotteen viivakoodi: 7340004612582